Код: 00000081652
Артикул: Q-113-055\\SK
Собачка-крісло Q-113-055SK
- Наявність: 2
- Виробник: Bambi
-
832 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Собачка-крісло
| Характеристики | |
| Вікова група | від 18 місяців |
| Вага (г) | 1500 |
| Вага (кг) | 1,5 |
| Вага в упаковці, кг | 1,5 |
| Вага, г | 1500 |
| Вес | 1,5 кг |
| Вид іграшки | Крісло |
| Висота (см) | 45 |
| Висота в упаковці (см) | 45 |
| Глибина в упаковці (см) | 50 |
| Дитячий вік | від 18 місяців |
| Довжина (см) | 50 |
| Категория товара | Звірі |
| Матеріали | комбинированный |
| Материал | комбинированный |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 50х50х45 см |
| Розміри упаковки | 50х50х45 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Крісло |
| Цвет | 1,5 |
| Ширина (см) | 50 |
| Ширина в упаковці (см) | 50 |
| Возраст | від 18 місяців |








