Сміттєвоз "Middle truck" 39224_Red-Yellow-Blue
- Наявність: 0
- Виробник: Tigres
-
453 грн
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 1010 |
| Вага (кг) | 1,01 |
| Вага в упаковці, кг | 1,01 |
| Вага, г | 1010 |
| Вес | 1,05 кг |
| Вид | Машинки |
| Вид іграшки | Сміттєвоз |
| Висота (см) | 40 |
| Висота в упаковці (см) | 40 |
| Глибина в упаковці (см) | 18 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 18 |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | полімерні матеріали |
| Материал | полімерні матеріали |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 40х18х22 см |
| Розміри упаковки | 40х18х22 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Спецтехніка |
| Тип | Сміттєвоз |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 1,01 |
| Ширина (см) | 22 |
| Ширина в упаковці (см) | 22 |
| Возраст | від 3 років |



















