Код: 00000030558
Артикул: 0151/1
Скейт синій 0151/1
- Наявність: 3
- Виробник: Doloni
-
702 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Скейт синій - сучасний скейтборд синього кольору, виконаний у класичному стилі, складається з пластикової прозорої дошки зі світловими ефектами і чотирьох поліуретанових коліс,
а також металевої підвіски.
Скейт можна використовувати як транспортний засіб або для виконання різних трюків.
Якщо Ви хочете купити Скейт синій, напишіть нашому консультанту або наберіть нас і менеджери компанії допоможуть Вам підібрати відповідну іграшку. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
а також металевої підвіски.
Скейт можна використовувати як транспортний засіб або для виконання різних трюків.
Якщо Ви хочете купити Скейт синій, напишіть нашому консультанту або наберіть нас і менеджери компанії допоможуть Вам підібрати відповідну іграшку. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 1800 |
| Вага (кг) | 1,8 |
| Вага в упаковці, кг | 1,8 |
| Вага, г | 1800 |
| Вес | 1,8 кг |
| Вид іграшки | Скейт |
| Висота (см) | 13 |
| Висота в упаковці (см) | 13 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 56 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 56 |
| Категория товара | Скейтборди |
| Максимальная нагрузка | 35 кг |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Производитель | Doloni |
| Размер | 56х15х13 см |
| Розміри упаковки | 56х15х13 см |
| Свeтoвыe эффeкты | нет |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Скейт |
| Упаковка | полиэтилен |
| Цвет | 1,8 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |
| Возраст | від 3 років |








![Самокат 2-х колесний колеса 200мм PU 3 віда в асс.[945872] SC170150 Самокат 2-х колесний колеса 200мм PU 3 віда в асс.[945872] SC170150](https://flafi.com.ua/image/cache/catalog/sredstva-peredvizheniya/4/data-medium-00000807487-400x400.jpg)




