Код: 00000033510
Артикул: 035/12
Скакалка кольорова 260см 035/12
- Наявність: 100
- Виробник: Bamsik
-
68 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Розміри 260 см, ? 5 мм Виробник може змінювати кольорову гаму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 60 |
| Вага (кг) | 0,06 |
| Вага в упаковці, кг | 0,06 |
| Вага, г | 60 |
| Вес | 0,06 кг |
| Вид іграшки | Скакалка |
| Гарантия | 14 днів |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Звукoвыe эффeкты | нет |
| Категория товара | Фітнес, гімнастика |
| Матеріали | резина, пластик |
| Материал | резина, пластик |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 260 см |
| Розмір | 260 см |
| Розміри | 260 см |
| Свeтoвыe эффeкты | нет |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Скакалка |
| Тип | Скакалка |
| Цвет | 0,06 |
| Возраст | від 3 років |







