Скакалка Colorplast №2 27 метри 0756
- Наявність: 95
- Виробник: ColorPlast
-
73 грн
Скакалка Colorplast №2 — 2,7 метри
Короткий опис: Скакалка Colorplast №2 довжиною 2,7 метри, призначена для стрибків та загальної фізичної активності.
Характеристики
- Тип: скакалка
- Бренд: Colorplast
- Модель: №2
- Довжина: 2,7 метри
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 65 |
| Вага (кг) | 0,065 |
| Вага в упаковці, кг | 0,065 |
| Вага, г | 65 |
| Вес | 0,065 кг |
| Вид іграшки | Скакалка |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 10 |
| Категория товара | Фітнес, гімнастика |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | ColorPlast |
| Размер | 10х3х5 см |
| Розміри упаковки | 10х3х5 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Спортивні |
| Тип | Скакалка |
| Цвет | 0,065 |
| Ширина (см) | 3 |
| Ширина в упаковці (см) | 3 |
| Возраст | від 6 років |
















