Код: 00000034251
Артикул: 034/3
Скакалка чорна 22м 034/3
- Наявність: 38
- Виробник: Bamsik
-
58 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Скакалка чорна 2,2 м - це спортивний снаряд для фізичних вправ для дорослих і дітей.
Довжина: 2,2 м.
Придбати Скакалку чорну 2,2 м можна В нашому інтернет магазині дитячих іграшок
Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до менеджерів зателефонувавши або написавши нам. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
Довжина: 2,2 м.
Придбати Скакалку чорну 2,2 м можна В нашому інтернет магазині дитячих іграшок
Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до менеджерів зателефонувавши або написавши нам. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 50 |
| Вага (кг) | 0,05 |
| Вага в упаковці, кг | 0,05 |
| Вага, г | 50 |
| Вес | 0,05 кг |
| Вид іграшки | Скакалка |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Фітнес, гімнастика |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 100 шт |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 2.20 см |
| Розмір | 220 см |
| Розміри | 220 см |
| Розміри упаковки | 2.20 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Скакалка |
| Цвет | 0,05 |
| Возраст | від 3 років |







