Код: 00000202390
Артикул: Ост.0499
Серія "ВСЕЗНАЙКА" "Професії" Ост.0499
- Наявність: 7
- Виробник: ARTOS
-
282 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Настільна навчальна гра Професії - це дидактична мозаїка для малюків, до неї входить 15 картонних карток великого розміру, які складаються з 2 великих елементів, гра містить дрібні деталі.
Комплектація гри: 15 картонних карток, кожна з яких розрубана на 2 частини за технологією Puzzle.
Кількість гравців: від 1 до 4 осіб.
Купити настільну навчальну гру Професії можна на сайті інтернет-магазину дитячих іграшок.
Зробити замовлення можна на сайті, додавши в кошик або зателефонувавши за телефоном, також можна замовити зворотний дзвінок.
Комплектація гри: 15 картонних карток, кожна з яких розрубана на 2 частини за технологією Puzzle.
Кількість гравців: від 1 до 4 осіб.
Купити настільну навчальну гру Професії можна на сайті інтернет-магазину дитячих іграшок.
Зробити замовлення можна на сайті, додавши в кошик або зателефонувавши за телефоном, також можна замовити зворотний дзвінок.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 300 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вес | 0,3 кг |
| Вид іграшки | Розвиваючі |
| Висота (см) | 17 |
| Висота в упаковці (см) | 17 |
| Глибина в упаковці (см) | 23 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 23 |
| Кількість гравців | 1-4 |
| Кількість деталей | 54 |
| Кількість деталей (шт.) | 54 |
| Кількість предметів в наборі | 54 |
| Кількість учасників | 1-4 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | 1-4 |
| Комплект постачання | 27 карточок з малюнками |
| Комплектація | 27 карточок з малюнками |
| Комплектація | 27 карточок з малюнками |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | ARTOS |
| Размер | 23х5х17 см |
| Розміри упаковки | 23х5х17 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Логічні |
| Тип | Розвиваючі |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,3 |
| Ширина (см) | 5 |
| Ширина в упаковці (см) | 5 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |









