Серії Дикій скрічер 668AB
- Наявність: 0
- Виробник: A-Toys
-
183 грн
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Висота (см) | 22 |
| Висота в упаковці (см) | 22 |
| Глибина в упаковці (см) | 24 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 24 |
| Категория товара | Роботи і трансформери |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Производитель | A-Toys |
| Размер | 24х5х22 см |
| Розміри упаковки | 24х5х22 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Упаковка | планшет |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 5 |
| Ширина в упаковці (см) | 5 |
| Возраст | від 6 років |
















