Код: 00000040648
Артикул: 1511 Black
Сейф скарбничка чорна 1511 Black
- Наявність: 0
- Виробник: Без бренду
-
625 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Сейф скарбничка чорна
| Характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.6 |
| Вага, г | 600 |
| Вес | 0,6 кг |
| Висота в упаковці (см) | 14 |
| Глибина в упаковці (см) | 14 |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 3шт*АА 1,5V (не входят в комплект) |
| Категория товара | Музично-розвивальні іграшки |
| Материал | пластик |
| Производитель | Інші |
| Размер | 14х20х14 см |
| Страна производитель | Китай |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0.6 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
| Возраст | від 3 років |








