Код: 00000040646
Артикул: 1511 Red
Сейф скарбничка червоний 1511 Red
- Наявність: 0
- Виробник: Без бренду
-
625 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Сейф скарбничка червоний
| Характеристики | |
| Вес | 0,6 кг |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 3шт*АА 1,5V (не входят в комплект) |
| Категория товара | Музично-розвивальні іграшки |
| Материал | пластик |
| Производитель | Інші |
| Размер | 14х20х14 см |
| Страна производитель | Китай |
| Упаковка | коробка |
| Возраст | від 3 років |








