Код: 00000012074
Артикул: 118/4
Санки-Льодянка велика Бамсик 118/4
- Наявність: 50
- Виробник: Bamsik
-
271 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Кругла пластикова льодянка стане незамінним атрибутом для активних зимових прогулянок. Завдяки міцному матеріалу вона витримує морози та інтенсивне використання, а зручні ручки дозволяють міцно триматися за льодянку під час спуску. Льодянка оснащена шнурком, який дозволяє легко тягнути її за собою. Діаметр – 60 см.
Габарити в упаковці: 60 x 60 x 8 см
Габарити в упаковці: 60 x 60 x 8 см
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 750 |
| Вага (кг) | 0,75 |
| Вага в упаковці, кг | 0,75 |
| Вага, г | 750 |
| Вес | 0,75 кг |
| Вид іграшки | Льодянка |
| Висота (см) | 60 |
| Висота в упаковці (см) | 60 |
| Глибина в упаковці (см) | 60 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 60 |
| Категория товара | Лижі. Круги. Льодянки. |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 5 |
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Матеріали | пластмаса, полімерні матеріали |
| Материал | пластмаса, полімерні матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 60х60х15 см |
| Розміри упаковки | 60х60х15 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Льодянка |
| Цвет | 0,75 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |
| Возраст | від 3 років |










