Код: 00000022840
Артикул: 3657
Самокат рожевий 3657
- Наявність: 1
- Виробник: Технок
-
467 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Самокат рожевий - чудовий вибір для малюків, які обожнюють прогулянки на свіжому повітрі.
Він розрахований на дітей віком від 2 років, каркас виготовлений з міцного алюмінію, завдяки цьому транспорт набуває маневреності та стійкості під час катання, а алюмінієва рама гарантує абсолютну безпеку.
Широка платформа із пластику має спеціальне рифлення, яке не дасть змогу нозі зісковзнути.
Поліуретанові колеса не бояться пошкоджень і зносу.
Якщо Ви хочете купити Самокат рожевий, напишіть нашому консультанту або наберіть нас і менеджери компанії допоможуть Вам підібрати відповідну іграшку. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
Він розрахований на дітей віком від 2 років, каркас виготовлений з міцного алюмінію, завдяки цьому транспорт набуває маневреності та стійкості під час катання, а алюмінієва рама гарантує абсолютну безпеку.
Широка платформа із пластику має спеціальне рифлення, яке не дасть змогу нозі зісковзнути.
Поліуретанові колеса не бояться пошкоджень і зносу.
Якщо Ви хочете купити Самокат рожевий, напишіть нашому консультанту або наберіть нас і менеджери компанії допоможуть Вам підібрати відповідну іграшку. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 1000 |
| Вага (кг) | 1 |
| Вага в упаковці, кг | 1 |
| Вага, г | 1000 |
| Вес | 1 кг |
| Вид | Самокат |
| Вид іграшки | Самокат |
| Висота (см) | 25 |
| Висота в упаковці (см) | 25 |
| Глибина в упаковці (см) | 18 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 18 |
| Категория товара | Самокати |
| Количество колёс | 4 |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 2 |
| Максимальная нагрузка | 20 кг |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Материал колёс | пластик |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Технок |
| Размер | 18х50х25 см |
| Розміри упаковки | 18х50х25 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Самокат |
| Тормоз | так |
| Цвет | 1 |
| Ширина (см) | 50 |
| Ширина в упаковці (см) | 50 |
| Возраст | від 3 років |










