Самокат двоколісний SCALE SPORTS Зелений 107586929
- Наявність: 1
- Виробник: SCALE SPORTS
-
3520 грн
Особливості:
Світиться колеса;
Складна конструкція;
Дзвінок на кермі;
LED-ліхтарик (три режими підсвічування);
Ручне гальмо виведене на заднє колесо;
Ножні металеві гальма;
Регульований кермо на три положення;
Гумові ручки;
Ніжка для паркування (підніжка);
Нескользяще покриття платформи;
Максимальне навантаження: 100 кг.
Характеристики:
Тип самоката: міський;
Кількість штук, тип колес: 2 литих;
Матеріал колес: поліуретан;
Розмір переднього і заднього колеса – 180 мм;
Висота регулюється в 3 положеннях: 80/88/95 см від платформи;
Платформа: 53х12 см;
Вага самоката: 4.5 кг;
Матеріал рами: алюміній;
Вікова група: для підлітків і дорослих, 5+.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 14 років |
| Вага (г) | 5500 |
| Вага (кг) | 5,5 |
| Вага в упаковці, кг | 5,5 |
| Вага, г | 5500 |
| Вес | 5,5 кг |
| Вид іграшки | Самокат |
| Висота (см) | 15 |
| Висота в упаковці (см) | 15 |
| Глибина в упаковці (см) | 91 |
| Дитячий вік | від 14 років |
| Довжина (см) | 91 |
| Категория товара | Самокати |
| Количество колёс | 2 |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Ножка для парковки | так |
| Производитель | SCALE SPORTS |
| Размер | 91х35х15 см |
| Розмір в упаковці | так |
| Розміри упаковки | 91х35х15 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Самокат |
| Тормоз | так |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 5,5 |
| Ширина (см) | 35 |
| Ширина в упаковці (см) | 35 |
| Возраст | від 14 років |

















