Самокат дитячий 3-х колісний принтований колеса PU зі зі світломм SC20111
- Наявність: 0
- Виробник: VToys
-
729 грн
| Характеристики | |
| Вес | 2,2 кг |
| Категория товара | Самокати |
| Количество колёс | 3 |
| Максимальная нагрузка | 40 кг |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Материал колёс | PU |
| Производитель | VToys |
| Размер | 57х15х28 см |
| Розмір в упаковці | так |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Страна производитель | Китай |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Самокат |
| Упаковка | картонна коробка |
| Возраст | від 3 років |

















