Код: 00000807484
Артикул: 16291
Садові рукавички "Метелик Белла" 16291
- Наявність: 1
- Виробник: Bambi
-
135 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Садові рукавички "Метелик Белла"
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 до 6 років |
| Вага (г) | 30 |
| Вага (кг) | 0,03 |
| Вага в упаковці, кг | 0,03 |
| Вага, г | 30 |
| Вес | 0,03 кг |
| Вид іграшки | Рукавиця |
| Висота (см) | 2 |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 20 |
| Дитячий вік | від 3 до 6 років |
| Довжина (см) | 20 |
| Категория товара | Набори для рукоділля |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 20х5х2 см |
| Розміри упаковки | 20х5х2 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Рукавиця |
| Цвет | 0,03 |
| Ширина (см) | 5 |
| Ширина в упаковці (см) | 5 |
| Возраст | від 3 до 6 років |







