Рукавичка 2000020016010
- Наявність: 0
- Виробник: Bambi
-
31 грн
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 20 |
| Вага (кг) | 0,02 |
| Вага в упаковці, кг | 0,02 |
| Вага, г | 20 |
| Вес | 0,02 кг |
| Вид іграшки | Ялинкові іграшки |
| Висота (см) | 1 |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Высота | 14 см |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 15 |
| Категория товара | Новорічні товари |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 15х18х1 см |
| Розміри упаковки | 15х18х1 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Ялинкові іграшки |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,02 |
| Ширина (см) | 18 |
| Ширина в упаковці (см) | 18 |
| Возраст | від 3 років |
















