Код: 00000016096
Артикул: ПСД131
Розвиваюча UBEE шнурівка - Овечка з дерева ПСД131
- Наявність: 3
- Виробник: UBEE
-
228 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Шнурівка - відмінний дорожній варіант розвиваючої гри, який подобається дітям. Можна не тільки шнурувати, але і вивчати барвистий малюнок.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 130 |
| Вага (кг) | 0,13 |
| Вага в упаковці, кг | 0,13 |
| Вага, г | 130 |
| Вес | 0,13 кг |
| Вид іграшки | Шнурівка |
| Висота (см) | 1 |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 18 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 18 |
| Категория товара | Шнурівки та вкладиші |
| Матеріали | Дерево |
| Материал | Дерево |
| Назначение | Для дітей |
| Производитель | UBEE |
| Размер | 18х32х1 см |
| Розміри упаковки | 18х32х1 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Шнурівка |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,13 |
| Ширина (см) | 32 |
| Ширина в упаковці (см) | 32 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |












