Код: 00000881809
Артикул: 4820121185488
Розвиваюча гра "Магічні піктограми" рос. 4820121185488
- Наявність: 22
- Виробник: енергія Плюс
-
105 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Розвиваюча гра "Магічні піктограми" рос.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Развивающие |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 11 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 11 |
| Категория товара | Навчання |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Енергія Плюс |
| Размер | 11х18х4 см |
| Розміри упаковки | 11х18х4 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Развивающие |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 18 |
| Ширина в упаковці (см) | 18 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |













