Код: 00000881805
Артикул: Ен.5433
Розвиваюча гра КФІ "Чарівний годинник" рос. Ен.5433
- Наявність: 15
- Виробник: енергія Плюс
-
105 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Розвиваюча гра КФІ "Чарівний годинник" рос.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 4 років |
| Вага (г) | 150 |
| Вага (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вес | 0,15 кг |
| Вид іграшки | Розвиваючі |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 11 |
| Дитячий вік | від 4 років |
| Довжина (см) | 11 |
| Кількість гравців | Від 2 до 4 |
| Кількість учасників | Від 2 до 4 |
| Категория товара | Навчання |
| Количество игроков | Від 2 до 4 |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Енергія Плюс |
| Размер | 11х18х4 см |
| Розміри упаковки | 11х18х4 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Розвиваючі |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,15 |
| Ширина (см) | 18 |
| Ширина в упаковці (см) | 18 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 4 років |













