Код: 00000016131
Артикул: ПСФ093
Розвиваюча гра 2 в 1 Деревяний пазл UBEE "Ялинка (маленька)" з дерева ПСФ093
- Наявність: 6
- Виробник: UBEE
-
392 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
У наборі: ялинка з 12 деталей, 12 іграшок та 16 карток. Насамперед дитині потрібно зібрати пазл-ялинку, а потім прикрасити її іграшками. Є легші картки, де іграшок менше, а є складніші і треба подумати, куди їх повісити? Прикрась свою ялинку так, як сподобається тобі!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 650 |
| Вага (кг) | 0,65 |
| Вага в упаковці, кг | 0,65 |
| Вага, г | 650 |
| Вес | 0,65 кг |
| Вид іграшки | Розвиваючі |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 23 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 23 |
| Категория товара | Шнурівки та вкладиші |
| Комплект постачання | 12 деталей, 12 іграшок, 16 карток |
| Комплектація | 12 деталей, 12 іграшок, 16 карток |
| Комплектація | 12 деталей, 12 іграшок, 16 карток |
| Матеріали | Дерево |
| Материал | Дерево |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | UBEE |
| Размер | 23х16х5 см |
| Розміри упаковки | 23х16х5 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Логічні |
| Тип | Розвиваючі |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,65 |
| Ширина (см) | 16 |
| Ширина в упаковці (см) | 16 |
| Возраст | від 3 років |

















