Розважальна гра Strateg "Твістер" для вечірок 30618
- Наявність: 2
- Виробник: Strateg
-
105 грн
Розважальна гра Strateg "Твістер" для вечірок
Жива і динамічна гра, що перетворює будь-яку зустріч на феєрію сміху та драйву. Простий формат та яскраві акценти створюють атмосферу веселощів і спонтанності, змушуючи учасників рухатися, взаємодіяти та імпровізувати.
Переваги гри
- Швидко готується до гри і зрозуміла з першого погляду.
- Стимулює командну взаємодію, довіру та спонтанний гумор.
- Ідеальна для вечірок, сімейних зібрань та неформальних корпоративів.
- Допомагає розвивати координацію рухів та почуття рівноваги в ігровій формі.
Що отримаєте
Насичені емоції, безліч кумедних моментів і яскраві спогади, які об’єднають компанію та зроблять подію живою й неповторною.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 170 |
| Вага (кг) | 0,17 |
| Вага в упаковці, кг | 0,17 |
| Вага, г | 170 |
| Вес | 0,17 кг |
| Висота (см) | 25 |
| Висота в упаковці (см) | 25 |
| Глибина в упаковці (см) | 22 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 22 |
| Кількість гравців | Від 2 до 6 |
| Кількість учасників | Від 2 до 6 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 6 |
| Комплект постачання | ігрове поле, ігрова планшетка зі стрілкою, інструк |
| Комплектація | ігрове поле, ігрова планшетка зі стрілкою, інструк |
| Комплектація | ігрове поле, ігрова планшетка зі стрілкою, інструк |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Назначение | Для дітей |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 25х22х2 см |
| Розмір | 150х110 см |
| Розміри | 150х110 см |
| Розміри упаковки | 25х22х2 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,17 |
| Ширина (см) | 2 |
| Ширина в упаковці (см) | 2 |
| Возраст | від 5 років |









