Код: 00000060759
Артикул: 60759
Розумний пластилін 36 шт 60759
- Наявність: 0
- Виробник: Bambi
-
140 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Розумний пластилін 36 шт
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 300 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вес | 0,3 кг |
| Вид іграшки | Набори для ліплення |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 25 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 25 |
| Кількість деталей | 36 |
| Кількість деталей (шт.) | 36 |
| Кількість предметів в наборі | 36 |
| Категория товара | Набори для ліплення |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 25х17х5 см |
| Розміри упаковки | 25х17х5 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Набори для ліплення |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,3 |
| Ширина (см) | 17 |
| Ширина в упаковці (см) | 17 |
| Возраст | від 3 років |








