Розпис кольоровим піском «Дюк і Макс». Ігровий набір TM «The Secret Life Of 119946
- Наявність: 0
- Виробник: Оригінал
-
41 грн
| Характеристики | |
| Вес | 0,1 кг |
| Категория товара | Різні набори для дитячої творчості |
| Комплект постачання | картинка 17*25 см, кольоровий пісок-8 ст. |
| Материал | комбінований |
| Производитель | Оригінал |
| Размер | 18х26х1 см |
| Страна производитель | Китай |
| Тематика | Кіно та мультфільми |
| Упаковка | пакет |
| Возраст | від 3 років |

















