Код: 00000239172
Артикул: Б
Розмальовка з наліпками Beyblade Б
- Наявність: 1
- Виробник: Глория
-
66 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Є різні серії та кольори продукції.
Під час замовлення уточнюйте разом із менеджером яку саме серію Ви хочете купити.
Колір товару може відрізнятися від зазначеного на фото.
Під час замовлення уточнюйте разом із менеджером яку саме серію Ви хочете купити.
Колір товару може відрізнятися від зазначеного на фото.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 350 |
| Вага (кг) | 0,35 |
| Вага в упаковці, кг | 0,35 |
| Вага, г | 350 |
| Вес | 0,35 кг |
| Вид іграшки | Розмальовки |
| Висота (см) | 17 |
| Висота в упаковці (см) | 17 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 1 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 1 |
| Категория товара | Набори для малювання |
| Матеріали | папір, картон |
| Материал | папір, картон |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Глория |
| Размер | 20х0,2х27 см |
| Розміри упаковки | 20х0,2х27 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Енциклопедії |
| Тип | Розмальовки |
| Цвет | 0,05 |
| Ширина (см) | 23 |
| Ширина в упаковці (см) | 23 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 6 років |













