Код: 00000239034
Артикул: PB-266
Розмальовка "Наклей та розфарбуй "+лабіринт А4 Дівчата PB-266
- Наявність: 22
- Виробник: Глория
-
68 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Опис:
Є різні серії та кольори продукції.¶При замовленні уточнюйте разом із менеджером, яку саме серію Ви хочете купити.¶Колір товару може відрізнятися від зазначеного на фото.
Є різні серії та кольори продукції.¶При замовленні уточнюйте разом із менеджером, яку саме серію Ви хочете купити.¶Колір товару може відрізнятися від зазначеного на фото.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 70 |
| Вага (кг) | 0,07 |
| Вага в упаковці, кг | 0,07 |
| Вага, г | 70 |
| Вес | 0,07 кг |
| Вид іграшки | Розмальовки |
| Висота (см) | 0,2 |
| Висота в упаковці (см) | 0,2 |
| Глибина в упаковці (см) | 21 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 21 |
| Категория товара | Набори для малювання |
| Матеріали | Папір |
| Материал | Папір |
| Производитель | Глория |
| Размер | 21х29х0,2 см |
| Розміри упаковки | 21х29х0,2 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Розмальовки |
| Цвет | 0,07 |
| Ширина (см) | 29 |
| Ширина в упаковці (см) | 29 |
| Возраст | від 3 років |













