Код: 00000018014_1
Артикул: 3405_Blue
Розчин для мильних бульбашок Colorplast блакитний 500 мл 3405_Blue
- Наявність: 0
- Виробник: ColorPlast
-
63 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Розчин для мильних бульбашок
Colorplast
Блакитний, 500 мл
Розчин для мильних бульбашок торгової марки Colorplast блакитного кольору об'ємом 500 мл.
Характеристики
- Призначення: розчин для мильних бульбашок
- Бренд: Colorplast
- Колір: блакитний
- Об'єм: 500 мл
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 550 |
| Вага (кг) | 0,55 |
| Вага в упаковці, кг | 0,55 |
| Вага, г | 550 |
| Вес | 0,55 кг |
| Вид іграшки | Мильні бульбашки |
| Висота (см) | 21 |
| Висота в упаковці (см) | 21 |
| Глибина в упаковці (см) | 6 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 6 |
| Категория товара | Мильні бульбашки |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | ColorPlast |
| Размер | 6х6х21 см |
| Розмір | об'єм 500 мл |
| Розміри | об'єм 500 мл |
| Розміри упаковки | 6х6х21 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Мильні бульбашки |
| Упаковка | пляшка |
| Цвет | 0,55 |
| Ширина (см) | 6 |
| Ширина в упаковці (см) | 6 |
| Возраст | від 3 років |











