Код: 00000018013_1
Артикул: 3450_Blue
Розчин для мильних бульбашок Colorplast блакитний 1000 мл 3450_Blue
- Наявність: 0
- Виробник: ColorPlast
-
82 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Розчин для мильних бульбашок Colorplast — блакитний, 1000 мл
Опис: Розчин для мильних бульбашок Colorplast блакитного кольору об'ємом 1000 мл.
Характеристики
- Бренд: Colorplast
- Колір: блакитний
- Об'єм: 1000 мл
- Тип: розчин для мильних бульбашок
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 1,05 кг |
| Вид іграшки | Мильні бульбашки |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Мильні бульбашки |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | ColorPlast |
| Размер | 7х7х27 см |
| Розмір | 1000 мл об'єм |
| Розміри | 1000 мл об'єм |
| Розміри упаковки | 7х7х27 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Мильні бульбашки |
| Упаковка | пляшка |
| Возраст | від 3 років |








