Росфарбовка Зоотрополіс 2 А4 12 наліпок 120715
- Наявність: 17
- Виробник: Без бренду
-
52 грн
Росфарбовка «Зоотрополіс 2» А4 — 12 наліпок
Росфарбовка у форматі А4, що містить 12 наліпок за мотивами «Зоотрополіс 2».
Характеристики
- Формат: А4
- Наліпки: 12 наліпок
- Тема: Зоотрополіс 2
Комплектація
- Розфарбовка
- 12 наліпок
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 50 |
| Вага (кг) | 0,05 |
| Вага в упаковці, кг | 0,05 |
| Вага, г | 50 |
| Вес | 0,05 кг |
| Вид іграшки | Розмальовки |
| Висота (см) | 0,2 |
| Висота в упаковці (см) | 0,2 |
| Глибина в упаковці (см) | 21 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 21 |
| Категория товара | Набори для малювання |
| Матеріали | папір, картон |
| Материал | папір, картон |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 21х27х0,2 см |
| Розміри упаковки | 21х27х0,2 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Герої мультфільмів |
| Тип | Розмальовки |
| Цвет | 0,05 |
| Ширина (см) | 27 |
| Ширина в упаковці (см) | 27 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |

















