Код: 115559-06
Артикул: RT-A 4141-XS-OR
Ролики розсувні A 4141-XS-OR розмір (27-30)
- Наявність: 0
- Виробник: Profi
-
1296 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Дитячі роликові ковзани Profi - яскраві і стильні дитячі ролики для активного проведення часу дитини на свіжому повітрі. Таке заняття сприяє розвитку і зміцненню всіх груп м'язів, дихальної та серцево-судинної систем.
Дана модель роликів розсувна - регулюється в 4-х розмірах, що дозволить кататися дитині кілька сезонів.
Ролики мають міцну алюмінієву раму. Високий черевик надійно захистить ногу від пошкоджень. Матеріал черевика добре пропускає повітря, не дозволяючи пітніти нозі. Шнурівка з липучкою і застібка бакля надійно зафіксують черевик на нозі. Колеса з поліуретану дають м'який тихий хід. Правий черевик роликів оснащений гальмом.
Розмір 27-30.
Устілка 16 см.
Застібка: шнурівка, бакля.
Рама: алюмінієва.
Діаметр коліс: 64 мм.
Матеріал коліс: ПУ.
Світло.
Колір: фіолетово-бірюзовий.
У коробці 35-28-10,5 см.
Дана модель роликів розсувна - регулюється в 4-х розмірах, що дозволить кататися дитині кілька сезонів.
Ролики мають міцну алюмінієву раму. Високий черевик надійно захистить ногу від пошкоджень. Матеріал черевика добре пропускає повітря, не дозволяючи пітніти нозі. Шнурівка з липучкою і застібка бакля надійно зафіксують черевик на нозі. Колеса з поліуретану дають м'який тихий хід. Правий черевик роликів оснащений гальмом.
Розмір 27-30.
Устілка 16 см.
Застібка: шнурівка, бакля.
Рама: алюмінієва.
Діаметр коліс: 64 мм.
Матеріал коліс: ПУ.
Світло.
Колір: фіолетово-бірюзовий.
У коробці 35-28-10,5 см.
| Характеристики | |
| Вік | Від 3-х років |
| Вікова група | Від 4 років |
| Вага товару | 1.7 |
| Вес | 0 |
| Вес товара | 1.7 |
| Вид | Транспорт |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Габарити: висота | 28 |
| Габарити: довжина | 10.5 |
| Габарити: ширина | 35 |
| Габариты: высота | 28 |
| Габариты: длина | 10.5 |
| Габариты: ширина | 35 |
| Гарантія | 14 днів |
| Гарантия | 14 дней |
| Діаметр колеса | 64 мм |
| Диаметр колеса | 64 мм |
| Колір | помаранчевий |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | Комбінований |
| Материал | Комбинированный |
| Наименование разновидности | Оранжевый |
| Найменування різновиду | Помаранчевий |
| Основа | Раздвижная |
| Особливості | Световые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Размер | 30х27 см |
| Размер ботинка | 27-30 |
| Размер стельки | 16 см. |
| Расположение колес | In-line с возможностью перестановки |
| Розмір | 30х27 см |
| Розмір устілки | 16 см. |
| Розмір черевика | 27-30 |
| Розташування коліс | In-line з можливістю перестановки |
| Світлові ефекти | так |
| Световые эффекты | Да |
| Состояние | Новое |
| Стан | нове |
| Стать | унісекс |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Роликовые коньки |
| Умови відправки | Відправка з Одеси протягом 1-3 робочих днів Новою поштою. Зверніть увагу у індивідуальному порядку може знадобитися часткова або повна предоплата товару. |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Условия отправки | Отправка из Киева в течение 1-2 рабочих дней. |
| Фіксація ноги | Шнурівка + Баклі (кліпса) |
| Фиксация ноги | Шнуровка+Бакля (клипса) |
| Цвет | Оранжевый |
| Возраст | От 3-х лет |










