Код: 00000154920
Артикул: 83168
Робокар Полі 83168
- Наявність: 0
- Виробник: A-Toys
-
165 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Робокар Полі
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид іграшки | Трансформер |
| Висота (см) | 10 |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Глибина в упаковці (см) | 11 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 11 |
| Категория товара | Герої з мультфільмів |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Производитель | A-Toys |
| Размер | 11х14х10 см |
| Розміри упаковки | 11х14х10 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Герої мультфільмів |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 14 |
| Ширина в упаковці (см) | 14 |
| Возраст | від 3 років |










