Код: 00000065195
Артикул: 3067-121
Рибалка вудка і 7 рибок 3067-121
- Наявність: 18
- Виробник: A-Toys
-
167 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Рибалка вудка і 7 рибок
Комплект містить одну снасть та сім рибок, що дозволяє організувати гру з ловом риб у закритому або відкритому просторі. Елементи набору компактні й легко зберігаються після використання. Набір придатний для кількох ігрових сценаріїв, дає можливість поетапно ускладнювати завдання та варіювати тривалість розваги без додаткових компонентів.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Риболовля |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 44 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 44 |
| Категория товара | Риболовля |
| Комплект постачання | вудка, підсак та 8 рибок |
| Комплектація | вудка, підсак та 8 рибок |
| Комплектація | вудка, підсак та 8 рибок |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | A-Toys |
| Размер | 44х29х5 см |
| Розміри упаковки | 44х29х5 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Магнітні |
| Тип | Риболовля |
| Упаковка | планшет |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 29 |
| Ширина в упаковці (см) | 29 |
| Возраст | від 3 років |








