Код: 00000070051
Артикул: YL1997K-E
Пупс у кульці YL1997K-E
- Наявність: 0
- Виробник: Без бренду
-
457 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Пупс у кульці YL1997K-E
| Характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,4 |
| Вага, г | 400 |
| Вес | 0,4 кг |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Высота | 25 см |
| Глибина в упаковці (см) | 40 |
| Категория товара | Пупси |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 40х24х5 см |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Пупси |
| Упаковка | кульок |
| Цвет | 0,4 |
| Ширина в упаковці (см) | 24 |
| Возраст | від 3 років |









