Код: 00000020238
Артикул: 9161
Прорізувач для зубів ТехноК 9161
- Наявність: 7
- Виробник: Технок
-
79 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Іграшка «Прорізувач для зубів ТехноК», арт. 9161
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 місяців |
| Вага (г) | 20 |
| Вага (кг) | 0,02 |
| Вага в упаковці, кг | 0,02 |
| Вага, г | 20 |
| Вес | 0,02 кг |
| Вид | Гризуни |
| Вид іграшки | Прорізувач |
| Висота (см) | 1 |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Дитячий вік | від 3 місяців |
| Довжина (см) | 10 |
| Категория товара | Брязкальця та прорізувачі |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 18 |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Производитель | Технок |
| Размер | 10х14х1 см |
| Розміри упаковки | 10х14х1 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Прорізувач |
| Упаковка | планшет |
| Цвет | 0,02 |
| Ширина (см) | 14 |
| Ширина в упаковці (см) | 14 |
| Возраст | від 3 місяців |









