Код: 00000081640
Артикул: AA-719
Приставка POP IT FULL Корпорація Монстрів AA-719
- Наявність: 77
- Виробник: Bambi
-
397 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Приставка POP IT FULL Корпорація Монстрів AA-719
Іграшка антистрес Приставка POP IT FULL Корпорація Монстрів вносить диво в ігровий процес завдяки підсвічуванню, дає змогу налаштувати рівні складності та гучність під індивідуальні вподобання, пропонує 4 різних ігрових режими для різноманітності та включає інтерактивну функцію: під час натискання на кепку монстрика, він говорить "I love you" і світиться.
Вона також сприяє розвитку моторики рук у дітей і тренує їхню реакцію та увагу під час гри.
Живиться іграшка трьома батарейками типу ААА (до комплекту не входять), поставляється в коробці і рекомендується для дітей від 3 років.
Це не просто іграшка для розвитку навичок, а й джерело радості в ігровому процесі. Вона безумовно пропонує прекрасний спосіб провести час із користю та захопленням.
Можете купити вже сьогодні!
Іграшка антистрес Приставка POP IT FULL Корпорація Монстрів вносить диво в ігровий процес завдяки підсвічуванню, дає змогу налаштувати рівні складності та гучність під індивідуальні вподобання, пропонує 4 різних ігрових режими для різноманітності та включає інтерактивну функцію: під час натискання на кепку монстрика, він говорить "I love you" і світиться.
Вона також сприяє розвитку моторики рук у дітей і тренує їхню реакцію та увагу під час гри.
Живиться іграшка трьома батарейками типу ААА (до комплекту не входять), поставляється в коробці і рекомендується для дітей від 3 років.
Це не просто іграшка для розвитку навичок, а й джерело радості в ігровому процесі. Вона безумовно пропонує прекрасний спосіб провести час із користю та захопленням.
Можете купити вже сьогодні!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 16 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 16 |
| Елементи живлення в комплекті | 3шт*АА 1,5V ((не входят в комплект) |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 3шт*АА 1,5V ((не входят в комплект) |
| Категория товара | Музично-розвивальні іграшки |
| Матеріали | комбинированный |
| Материал | комбинированный |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 16х15х6 см |
| Розміри упаковки | 16х15х6 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Логічні |
| Тип елементів живлення | 3шт*АА 1,5V ((не входят в комплект) |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |
| Возраст | від 3 років |







