Код: 00000134102
Артикул: 2300
Праска з кнопкою розпилювача налаштування температури та реал.поверхнею в 2300
- Наявність: 5
- Виробник: Bambi
-
286 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Праска з кнопкою розпилювача, налаштування температури та реал.поверхнею в кор.24*14*11,5см
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 300 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вес | 0,3 кг |
| Вид іграшки | Праска |
| Висота (см) | 14 |
| Висота в упаковці (см) | 14 |
| Глибина в упаковці (см) | 24 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 24 |
| Елементи живлення | батарейка |
| Елементи живлення в комплекті | 2шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 2шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Категория товара | Побутова техніка |
| Матеріали | пластмаса |
| Материал | пластмаса |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 24х11х14 см |
| Розміри упаковки | 24х11х14 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Музичне |
| Тип | Праска |
| Тип елементів живлення | 2шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,3 |
| Ширина (см) | 11 |
| Ширина в упаковці (см) | 11 |
| Элемент питания | батарейка |
| Возраст | від 3 років |







