Повітряний пластилін 12 штук air 1012
- Наявність: 6
- Виробник: G Y
-
61 грн
Повітряний пластилін 12 штук
Набір із 12 одиниць матеріалу для ліплення, який висихає на повітрі. Кожен брусок призначений для формування фігур, деталей та декоративних елементів; після висихання виріб зберігає форму і підходить для демонстрацій та навчальних проектів. Підходить для творчих занять і розвитку дрібної моторики, дозволяє послідовно відпрацьовувати техніку моделювання та створювати об’ємні композиції.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 80 |
| Вага (кг) | 0,08 |
| Вага в упаковці, кг | 0,08 |
| Вага, г | 80 |
| Вес | 0,08 кг |
| Вид іграшки | Набори для ліплення |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 22 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 22 |
| Категория товара | Набори для ліплення |
| Комплект постачання | повітр. пластилін-12шт, стек-3шт |
| Комплектація | повітр. пластилін-12шт, стек-3шт |
| Комплектація | повітр. пластилін-12шт, стек-3шт |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | G Y |
| Размер | 22х5х5 см |
| Розміри упаковки | 22х5х5 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Набори для ліплення |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,08 |
| Ширина (см) | 5 |
| Ширина в упаковці (см) | 5 |
| Возраст | від 3 років |

















