Код: 00000400047
Артикул: 13027
Полотно на підрамнику чорний 40*20 см 13027
- Наявність: 12
- Виробник: ArtCraft
-
171 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Полотно на підрамнику чорний 40*20 см
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 400 |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Вага в упаковці, кг | 0,4 |
| Вага, г | 400 |
| Вес | 0,4 кг |
| Вид іграшки | Полотно на підрамнику |
| Висота (см) | 2 |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 40 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 40 |
| Категория товара | Полотна |
| Производитель | ArtCraft |
| Размер | 40х20х2 см |
| Розміри упаковки | 40х20х2 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Полотно на підрамнику |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,4 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
| Возраст | від 3 років |










