Код: 00000400362
Артикул: 13011
Полотно на підрамнику 25*30 см 13011
- Наявність: 20
- Виробник: ArtCraft
-
133 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Полотно для картин - це надійна основа для творчості, яка надає художникам нескінченні можливості для самовираження. Виготовлене з високоякісного бавовни або льону, воно забезпечує міцність та довговічність твору мистецтва. Готове полотно готове до використання відразу після розпакування, надаючи митецьким діячам і любителям творчості ідеальну поверхню для втілення своїх натхненних ідей.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 220 |
| Вага (кг) | 0,22 |
| Вага в упаковці, кг | 0,22 |
| Вага, г | 220 |
| Вес | 0,22 кг |
| Вид іграшки | Полотно на підрамнику |
| Висота (см) | 2 |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 25 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 25 |
| Категория товара | Полотна |
| Матеріали | Холст |
| Материал | Холст |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | ArtCraft |
| Размер | 25х30х2 см |
| Розмір | 25х30 см |
| Розміри | 25х30 см |
| Розміри упаковки | 25х30х2 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Полотно на підрамнику |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,22 |
| Ширина (см) | 30 |
| Ширина в упаковці (см) | 30 |
| Возраст | від 3 років |










