Погремушка Macik Зоо Слон Милаш МС 010202-01
- Наявність: 1
- Виробник: Macik
-
152 грн
Погремушка Macik Зоо Слон Милаш
Погремушка з серії Macik Зоо у вигляді слона — іграшка з назвою Слон Милаш.
Характеристики
- Тип: погремушка
- Бренд: Macik
- Колекція: Зоо
- Модель/Назва: Слон Милаш
Короткий опис
Погремушка представлена у формі слона відповідно до назви та належить до лінійки Macik Зоо.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 місяців |
| Вага (г) | 40 |
| Вага (кг) | 0,04 |
| Вага в упаковці, кг | 0,04 |
| Вага, г | 40 |
| Вес | 0,04 кг |
| Вид іграшки | Брязкальця |
| Висота (см) | 22 |
| Висота в упаковці (см) | 22 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 3 місяців |
| Довжина (см) | 15 |
| Категория товара | Брязкальця та прорізувачі |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Macik |
| Размер | 15х4х22 см |
| Розміри упаковки | 15х4х22 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Брязкальця |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,04 |
| Ширина (см) | 4 |
| Ширина в упаковці (см) | 4 |
| Возраст | від 3 місяців |




















