Код: 00000040036
Артикул: 39225
Пожежна "Middle truck" 39225
- Наявність: 3
- Виробник: Tigres
-
361 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Пожежна "Middle truck"
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 862 |
| Вага (кг) | 0,862 |
| Вага в упаковці, кг | 0,862 |
| Вага, г | 862 |
| Вес | 0,9 кг |
| Вид | Машинки |
| Вид іграшки | Пожежна машина |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 48х18х25 см |
| Розміри упаковки | 48х18х25 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Спецтехніка |
| Тип | Пожежна машина |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,862 |
| Возраст | від 3 років |







