Код: 00000040007
Артикул: 39397
Пожежна машина "City Truck" 39397
- Наявність: 4
- Виробник: Tigres
-
440 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Пожежна машина "City Truck"
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,95 кг |
| Вид | Машинки |
| Вид іграшки | Пожежна машина |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 48х20х25 см |
| Розміри упаковки | 48х20х25 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Спецтехніка |
| Тип | Пожежна машина |
| Упаковка | сітка |
| Возраст | від 3 років |











