Код: 00000807134
Артикул: 15007
Пластикова фігурка-Тиранозавр Рекс961811 15007
- Наявність: 0
- Виробник: Оригінал
-
526 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Пластикова фігурка-Тиранозавр Рекс961811
| Характеристики | |
| Вес | 0,12 кг |
| Высота | 10 см |
| Категория товара | Тварини та комахи |
| Материал | комбінований |
| Производитель | Оригінал |
| Размер | 24х10х6 см |
| Тематика | Динозаври |
| Тип | Динозавр |












