Код: 00000016002
Артикул: ПСД254
Планшет UBEE для читання (англійська мова) з дерева ПСД254
- Наявність: 2
- Виробник: UBEE
-
429 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Розвиваючий дитячий планшет для читання англійська мова Ubumblebees дерево 3+ кор 23*16*5см (ПСД254)
У наборі: основа-планшет, плашки з літерами, плашки-знаки та 84 картки з картинками різної тематики: звуки тварин, пори року, спорт, продукти, частини тіла, рослини, погода тощо.
Дитині необхідно вибрати картку та скласти з літер слово, яке на ній намальовано.
Збираємо слова, вчимо літери та склади, рахуємо та сортуємо літери. Гра відмінно тренує пам'ять та увагу.
Розвивайтеся, весело граючи! Дитині необхідно вибрати картку та скласти з літер слово, яке на ній намальовано. Збираємо слова, вчимо літери та склади, рахуємо та сортуємо літери.
У наборі: основа-планшет, плашки з літерами, плашки-знаки та 84 картки з картинками різної тематики: звуки тварин, пори року, спорт, продукти, частини тіла, рослини, погода тощо.
Дитині необхідно вибрати картку та скласти з літер слово, яке на ній намальовано.
Збираємо слова, вчимо літери та склади, рахуємо та сортуємо літери. Гра відмінно тренує пам'ять та увагу.
Розвивайтеся, весело граючи! Дитині необхідно вибрати картку та скласти з літер слово, яке на ній намальовано. Збираємо слова, вчимо літери та склади, рахуємо та сортуємо літери.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 650 |
| Вага (кг) | 0,65 |
| Вага в упаковці, кг | 0,65 |
| Вага, г | 650 |
| Вес | 0,65 кг |
| Вид іграшки | Літери |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 23 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 23 |
| Категория товара | Навчання |
| Комплект постачання | осснова-планшет, 42 плашки з літерами, 12 плашок з |
| Комплектація | осснова-планшет, 42 плашки з літерами, 12 плашок з |
| Комплектація | осснова-планшет, 42 плашки з літерами, 12 плашок з |
| Матеріали | Дерево |
| Материал | Дерево |
| Производитель | UBEE |
| Размер | 23х16х5 см |
| Розміри упаковки | 23х16х5 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Навчальні |
| Тип | Літери |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,65 |
| Ширина (см) | 16 |
| Ширина в упаковці (см) | 16 |
| Язык | англійська |
| Возраст | від 3 років |










