Пістолет з м?якими кулями 828-3
- Наявність: 4
- Виробник: Без бренду
-
338 грн
Пістолет з м?якими кулями
Іграшковий пістолет з м’якими кулями підходить для активних ігор у приміщенні та на вулиці. М’які кулі роблять використання більш комфортним для дитячих розваг, а сам формат іграшки додає динаміки сюжетним іграм. Такий варіант добре підходить для тренування влучності, координації рухів і захопливого дозвілля.
Модель створена для ігрового процесу, де важливі простота використання та цікава механіка. Завдяки комплекту з м’якими снарядами іграшка стане доречною для різних сценаріїв гри, допомагаючи урізноманітнити відпочинок і зробити його більш емоційним та рухливим.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вес | 0,45 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Категория товара | Дитяча зброя |
| Комплект постачання | пістолет-2шт, 6 поролон. снарядів |
| Комплектація | пістолет-2шт, 6 поролон. снарядів |
| Комплектація | пістолет-2шт, 6 поролон. снарядів |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 35х27х6 см |
| Розміри упаковки | 35х27х6 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Набір |
| Упаковка | коробка |
| Возраст | від 6 років |








