Пістолет з кульками 22 см 007
- Наявність: 41
- Виробник: Без бренду
-
126 грн
Пістолет з кульками 22 см
Іграшковий пістолет довжиною 22 см підходить для активних ігор та сюжетних розваг. Компактний розмір робить його зручним у використанні, а формат із кульками додає динаміки під час гри. Такий варіант добре підходить для домашніх розваг або ігор на свіжому повітрі, коли важливі легкість, зручність і зрозумілий формат.
Завдяки довжині 22 см іграшку зручно тримати в руках, брати із собою та використовувати в різних ігрових сценаріях. Пістолет з кульками стане доречним вибором для тих, хто любить рухливі ігри та іграшки з простим і практичним форматом.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вес | 0,12 кг |
| Вид іграшки | Пістолет |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Категория товара | Дитяча зброя |
| Комплект постачання | пістолет та комплект куль |
| Комплектація | пістолет та комплект куль |
| Комплектація | пістолет та комплект куль |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 15х25х4 см |
| Розміри упаковки | 15х25х4 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Пістолет |
| Упаковка | пакет |
| Возраст | від 6 років |












