Пістолет для мильних бульбашок 23 см MY10080Y-2
- Наявність: 7
- Виробник: Без бренду
-
283 грн
Пістолет для мильних бульбашок 23 см
Яскрава іграшка для активних розваг, яка допоможе зробити прогулянки та ігри ще цікавішими. Виріб виконаний у форматі пістолета та має довжину 23 см, завдяки чому його зручно тримати в руці. Такий формат підходить для дитячих забав, святкових подій і веселого дозвілля на свіжому повітрі.
Компактний розмір робить іграшку зручною для використання вдома або на вулиці. Конструкція у вигляді пістолета додає грі динаміки та робить процес запуску мильних бульбашок ще більш захопливим. Довжина 23 см є практичною для щоденного використання та зберігання.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,4 кг |
| Вид іграшки | Мильні бульбашки |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Елементи живлення | батарейка |
| Елементи живлення в комплекті | 3шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 3шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Категория товара | Мильні бульбашки |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 22х29х6 см |
| Розміри упаковки | 22х29х6 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Мильні бульбашки |
| Тип елементів живлення | 3шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Упаковка | планшет |
| Элемент питания | батарейка |
| Возраст | від 3 років |







