Код: 00000019780
Артикул: 4006
Пісочний набір (4 пасочки) 4006
- Наявність: 23
- Виробник: Промтекс
-
109 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Пісочний набір- 4 пасочки (12) Пром4006 Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Набір для пісочниці |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Комплект постачання | відерко, сито, лопатка, грабельки та 4 пасочки |
| Комплектація | відерко, сито, лопатка, грабельки та 4 пасочки |
| Комплектація | відерко, сито, лопатка, грабельки та 4 пасочки |
| Матеріали | пластмаса |
| Материал | пластмаса |
| Производитель | Промтекс |
| Размер | 25х20х20 см |
| Розміри упаковки | 25х20х20 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Упаковка | сітка |
| Возраст | від 3 років |












