Код: 00000040751
Артикул: 39116
Пірамідка маленька 39116
- Наявність: 7
- Виробник: Tigres
-
111 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Пірамідка маленька
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (г) | 170 |
| Вага (кг) | 0,17 |
| Вага в упаковці, кг | 0,17 |
| Вага, г | 170 |
| Вес | 0,17 кг |
| Вид іграшки | Пірамідка |
| Висота (см) | 14 |
| Висота в упаковці (см) | 14 |
| Глибина в упаковці (см) | 14 |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Довжина (см) | 14 |
| Кількість деталей | 6 |
| Кількість деталей (шт.) | 6 |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Категория товара | Кубики та пірамідки |
| Матеріали | полімерні матеріали |
| Материал | полімерні матеріали |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 14х14х21 см |
| Розміри упаковки | 14х14х21 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Пірамідка |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 0,17 |
| Ширина (см) | 21 |
| Ширина в упаковці (см) | 21 |
| Возраст | від 1 року |







