Код: 00000018380
Артикул: 019/5
Пирамидка Бамсик "Ромашка №2" пластикова 019/5
- Наявність: 24
- Виробник: Bamsik
-
132 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Пірамідка Бамсик «Ромашка №2»
Пірамідка Бамсик «Ромашка №2» є класичною іграшкою для дитячих ігор. Вона призначена для складання елементів у певній послідовності, що робить гру захопливою та зрозумілою.
Матеріал виготовлення
Іграшка виконана з пластику, що забезпечує легкість та зручність у використанні під час гри.
Характеристики
- Тип: пірамідка
- Бренд: Бамсик
- Модель: «Ромашка №2»
- Матеріал: пластик
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 210 |
| Вага (кг) | 0,21 |
| Вага в упаковці, кг | 0,21 |
| Вага, г | 210 |
| Вес | 0,21 кг |
| Вид іграшки | Пірамідка |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Кількість деталей | 9 |
| Кількість деталей (шт.) | 9 |
| Кількість предметів в наборі | 9 |
| Категория товара | Кубики та пірамідки |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 25 шт |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 13х13х30 см |
| Розміри упаковки | 13х13х30 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Пірамідка |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 0,085 |
| Возраст | від 3 років |









