Код: 00000010087
Артикул: 1819
Піраміда Веселка 2 Бамсік 1819
- Наявність: 19
- Виробник: Bamsik
-
146 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Піраміда Веселка 2, Бамсік Товари орієнтовані на дітей від трьох років і є чудовим доповненням розвитку та дозвілля малюка, а саме: дитячі машинки, вантажівки, машинки спец. техніки, набори будівельних конструкторів, пірамідки, кубики, пісочні набори, набори дитячого посуду, кеглі для боулінгу та багато іншого для загального розвитку дітей.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (г) | 250 |
| Вага (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вес | 0,25 кг |
| Вид іграшки | Пірамідка |
| Висота (см) | 14 |
| Висота в упаковці (см) | 14 |
| Высота | 30 см |
| Глибина в упаковці (см) | 30 |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Довжина (см) | 30 |
| Кількість деталей | 8 |
| Кількість деталей (шт.) | 8 |
| Кількість предметів в наборі | 8 |
| Категория товара | Кубики та пірамідки |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 30х14х14 см |
| Розміри упаковки | 30х14х14 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Пірамідка |
| Упаковка | Сітка |
| Цвет | 0,25 |
| Ширина (см) | 14 |
| Ширина в упаковці (см) | 14 |
| Возраст | від 1 року |













